Shitet Shtepia ne Qender / Prishtine

Shitet nga: Agjencioni SHTËPIA E RE Sot 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpia është 3 kate. Kati 1 eshte dyqan me 80 m2. Kati 2 ka nje sallon, nje kuzhine, nje koridor, nje banjo dhe dy ballkona.
Kati 3 ka 3 dhoma gjumi, nje koridor, nje banjo dhe nje ballkon.
Shtepia gjithsej ka 240 m2. Dokumentacionin e ka ne rregull.
Cmimi i shtepise eshte 190.000 Euro. Shtepia gjendet afer xhamise se madhe, hamamit te qytetit, Prishtinë.

Për më shumë informata:
✆ +383 49 55 66 95 ( WhatsApp / Viber )
✉️ agjencionishtepiaere@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim