Shitet Shtepia ne Sofali

Shitet nga: Agjencioni SHTËPIA E RE Dje 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Sofali
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtëpia në Lagjen Sofalia
Shtëpia posedon 5 ari truall me fletë poseduese, ka 2 kate e gjysmë, ngrohje me dru, qymyr dhe rrymë), ujë 24 ore, posedon edhe Bunar (pus) i cili ka ujë të pijshëm poashtu posedon garazha për dy vetura, i tëre podrumi i shfrytëzueshëm për dru dhe gjësende.

Për më shumë informata:
✆ +383 49 55 66 95 ( Viber / WhatsApp )
✉️ agjencionishtepiaere@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim