Shitet shtepija e re + 8 ari, lagjia Puro Veternik

Shitet nga: Visar R. Dje 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Lagjia Puro, Veternik, Prishtine
Sipërfaqe: 325.10 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpija e re sëbashku me 8 ari trual në lagjën private "Puro", Veternik, Prishtinë.
*Gjithashtu egziston mundësia e ndërrimit me banesa.

Informatat kryesore:
Sipërfaqja: Bruto 325.10 m2 / Neto 277.45 m2.
Truall: 8 ari, përfshi shtepinë dhe rrugën private.
Përdhesa: Bruto 96.78 / neto 84.51 (hyrje e veqant): E pa ndarë dhe perfunduar ende.
Kati i parë: Bruto 116.16 / neto 98.74: 1 x dhomë të ndejës + kuzhinë, 1 x dhomë e fjetjes, 1 x tualet (banjo), 1 x shpajz, 1 x koridor, 1 x ballkon.
Kati i dytë: Bruto 112.16 / neto 94.2: 4 x dhoma, 2 x tualete (1 x banjo, 1 x wc), 1 x dhomë pune, 1 x koridor, 1 x ballkon.
Pllato në ballkon (kati i tretë), me pamje shumë të bukur nga e gjithë qyteti.

Informata tjera:
Shtëpija gjindet ndër lagjen më të mirë private në periferin e Prishtinës.
Ndërtimi është i cilësisë super të lartë.
Lagjia është private dhe e organizuar, hyrja në lagje është e lejuar vetëm për banorët e lagjës.
Shtëpija është e orjentuar nga linja në perendim, gjatë gjithë ditës ka dritë.
Shtepija posedon ngrohje qendrore të instaluar nën laminat dhe pllaka, në të gjithë siperfaqen e shtëpisë.
Shtëpija posedon bunar optik të instaluar në podrum dhe i lidhur në sistemin e ujit të shtëpisë.
Roletnet e instaluara janë termike.

Shtëpija është e ndërtuar me leje.
Posedojmë të gjitha dokumentacionet përkatëse.
Shtëpija e as trualli nuk janë në hipotekë.

Çmimi: Me marrëveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim