Shpija në shitje ne prishtine -bernice Prej -210

Shitet nga: Prona PLUS Sot 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

117 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shpija në shitje ne prishtine -bernice

Prej -210m2
Trualli -6.5ari truall
Garazh për vetur dhe bazen te jashtem
+38345534717

Cmimi -117 000euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim