Shpija në shitje ne prishtine -bernice

Shitet nga: Prona PLUS 11 Korr 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shpija në shitje ne prishtine -bernice

Prej -210m2
Trualli -6.5ari truall
Garazh për vetur dhe bazen te jashtem

Cmimi -115 000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim