Shtëpi 202m2 në shitje në Lagjen NIC.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagjja NIC
Sipërfaqe: 202 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet në Lagjen NIC në Qagllavicë.
Shtëpia ndodhet në 3 ari truall, ka fletë poseduese dhe mundësohet përkthimi i menjëhershëm. Shtëpia ka gjithsej 2 kate, oborrin, garazhën dhe ka një pozicion shumë të mirë dhe të përshtatshëm për banim.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Kati i përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 WC

- Kati i 2-të:
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra me banjo)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

ID e shpalljes: 30124

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim