Shtëpi 330m2 në shitje në Lagjen NIC.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Lagjja NIC
Sipërfaqe: 330 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpia me 5 Ari truall gjendet në Lagjen NIC dhe ka gjithsej 2 kate plus nenkulmi.
Shtëpia ka një investim cilësor, izolim shumë të mirë dhe ka një pozitë shumë të përshtatshme. Gjithashtu shtëpia posedon oborr, garazhë, ujë 24H, bunar si dhe ka ngrohjen qëndrore me pelet.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Kati Përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
| Garazha

- Kati i 1-rë:
| 4 Dhoma të Fjetjes (njëra Master Bedroom)
| 1 Banjo
| 1 Lavanderi
| 2 Ballkona

- Nënkulmi:
| 1 Hapsirë e Madhe
| 1 Depo
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 30092

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim