Shtëpi 385m2 në shitje, Lagjja Qëndresa-Veterrnik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr. Bajram Kurti
Sipërfaqe: 385 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik.
Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau Marktet. Shtëpia ka gjithsej 8 ari truall, është 2 katëshe B+P+1+nënkulm, ka një investim ekstra si dhe SHITET E MOBILUAR.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Bodrumi

- Përdhesa:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi (me banjo)
1. Kuzhinë
1. Hapësire me tavolinë buke (Trepezari)
1. Dhomë pune (me WC)
1. WC
1. Shpajz
1. Depo (hapësirë për kalda të ngrohjes qëndrore)
2. Terasa
1. Garazhë
2. Vend Parking
Oborri me 6 ari

-Kati i I-rë:
4. Dhoma gjumi (3 master bedroom)
1. Utiliti
3. Ballkona

ID e shpalljes: 30041

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim