Shtëpi Luksoze 410m2 në shite në Lagjen Medikusi.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Emshir - Kalabri, Lagjja Medikusi
Sipërfaqe: 410 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpia ndodhet në 9 Ari truall dhe gjendet në Lagjen Medikusi në Kalabri - Emshir.
Shtëpia ka gjithsej dy kate, është e ndërtuar me një investim luksoz dhe është e mobiluar tërësisht me mobilje të kualitetit të lartë. Shtëpia posedon oborr të rregulluar dhe me gjelbërim, dy garazha (njëra e mbyllur), kondicioner, gjenerator, ngrohje qëndrore me pelet dhe kamin.
Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Garazhë

-Kati i 1-rë:
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra Master Bedroom me banjo dhe garderobier)
| 2 Banjo
| 1 Dhomë Lavanderie
| 2 Ballkona

ID e shpalljes: 30103

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim