Shtëpia në shitje Shitet Shtëpia në Prishtinë. L

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

315 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpia në shitje

Shitet Shtëpia në Prishtinë.
Lokacioni afër Rezonancës, Veternik - Prishtinë.
Shtëpia ka 360m2, 50m2 podrum si dhe mbi 4 Ari pacele.

Cmimi 315,000.euro
+38345534717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim