Shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 03:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Cagllavicë, Lagjja NIC
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shiten shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.
Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 - 3.7 ARI tokë.
Shtëpia ka 210m2 ku në katin e përdhesë ka 106m2 si dhe në katin e I-rë ka 104m2.

Shtëpia ka këtë renditje:
Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë (me dhomë të veçantë buke)
1. Banjo
1. Teracë
1. Garazhë
Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
2. Ballkona

Shtëpia ka: Ngrohjen qëndrore ( me mundësi zgjedhje Pelet, Dru apo Rrymë ), Kaminin me dru, Bunar, si dhe një oborr mjaft mirë të rregulluar dhe mirë të shfrytëzuar.
Shtëpia kë mundësi rritje kuadrature plus 78m2 e cila nxirret në nënkulm dhe e cila mund të posedoj 3 njësi plus e cila mundësohet me pagesën shtesë prej 15.000€.

ID e shpalljes: 30006

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim