Shitet toka

Shitet nga: golf 4 18 Korr 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 3500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shiten trojet afer kazermës Adem Jashari ne Prishtine, Prroi i Njelmët. Trualli posedon infrastruktur, ujë dhe energji elektrike 24 ore si dhe dokumentacion te rregull, bejmë edhe ndrrim te mundshem me ndonje veture deri ne vlere 15.000 euro.
Qmimi per ari 6200 euro
Numri kontaktues:
Whatsapp: +386-49-857-087
Viber: +383-49-857-087
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim