Shitet Trualli ne Hajvali te lagjja e re ULPIANA

Shitet nga: Agjensioni Demiri Sot 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 900 EUR

Sipërfaqe: 890 m2
Komuna: Prishtinë
Video: https://www.youtube.com/watch?v=_VZPHCGtb6k

Shitet trualli në Hajvali // Kodi: PA03
►Sip: 9 ari
►Adresa: Te banesat e Pacollve pas pompës Mili, shif në foto.
►Lokacioni: https://goo.gl/maps/c9oHTnqzdzacEwbC8
►Infrastruktura: Uji, Kanalizimi, Rryma, Interneti, Rruga me kocka
►Rruga është qorrsokak, pa dalje, rrjedhimisht nuk ka qarkullim të makinave, përveç banorëve. Pra është e qetë dhe e përshtatshme për të jetuar.
►Çmimi: Vetëm 9900 Euro për ari. CMIMI ESHTE FIKS. (Bejm te ditur qe ne lagje cmimet shkojn deri ne 14 mij, keshtuqe cmimi eshte shume i arsyeshem).

045 117 118
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim