⭕️Shitet toka me sipërfaqe 4.76 ari në Bërnic ⭕

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Sot 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
⭕️Shitet toka me sipërfaqe 4.76 ari në Bërnic afër Albi Marketit
⭕️Hapësira ku ndodhet toka është zonë e administruar ,është e rregulluar me infrastrukturë (rrymë,ujë,kanalizim) si dhe ka çasje të menjëhershme në rrugën
kryesore

⭕️Çmimi : 7500 euro për ari

Për çdo informatë në lidhje me shpalljen , ju lutem kontaktoni këtë numër telefon

📞+37744521055
📞+37744595979
Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme , ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDINg

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com
httpsm.facebook.comagjensioniholding
tel +37744521055 &
+37744595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim