Leshoj me qira banesen, - 110m2 - kati dytë, - 1

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen,
- 110m2
- kati dytë,
- 1 kuzhin, dhe sallon,
- 3 dhoma gjumi
Garazha dhe depo

Muhaxhert-Prishtinë. . Çmimi 500€.
+38345534717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim