shitet trolli ne Matiqan

Shitet nga: bujar Dje 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 800 EUR

Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 210 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trolli ne Mat me sip. 210 m2,vend shume i qete dhe i pershtatshem per ndertim te shtepise.Trolli ka rrugen e shtruar me kubeza,ka rrymen ujin dhe kanalizimin si dhe ndriqim ne rruge gjate nates,Dimenzionet e trollit jane 15x14.Eshte e regjistruar ne kataster ne komunen e Prishtines.Qmimi per ari eshte 10800 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim