TOKE prej 111/ari MAZGIT AFER SHELLIT

Shitet nga: privat 17 Sht 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Sipërfaqe: 1111 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Token sip 111/ari në Mazgit K.Obiliq,
Lokacioni afer Al Petrolit dhe Autostrades,
Toka ka pozit dhe pamje shume te mire nga Autostrada e pershteshem per biznes,
Toka posedon rrugen e gjerë 6m,
Perkthimi behet menjeherë me flete poseduese,
Çmimi: 3900€/ari,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim