Traull 5 Ari në shitje në Hajvali.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Trualli ka 5 Ari dhe gjendet në Hajvali. Trualli ka infrastrukturë: energji elektrike, ujë, kanalizim nga lagja Ulpiana e Re. Trualli ka leje ndërtimi P+1.

* Trualli mund te shitet edhe ne 2.5 Ari

ID e shpalljes:60046

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim