Truall 2.7 Hektar në shitje mbrapa Lagjes 038

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Adresa: Prishtine - Veternik
Sipërfaqe: 20700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Truall 2.7 Hektar mbrapa Lagjes 038 në Hajvali. Trualli ka infrastrukturë të kompletuar dhe është e përshtatshme për ndërtimin e një lagje banimi.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

ID e shpalljes: 60047

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim