Truall 5.7 Ari në shitje në Bërnice.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Adresa: Bernice e Eperme
Sipërfaqe: 570 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Trualli ka 5.7 Ari gjendet në Bërnice dhe ka dokumentacion te rregullt. Toka ka infrastrukturë komplete dhe është e përshtatshme për ndërtim individual.

ID e shpalljes: 60045

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim