KOMPLEKSI TALEA COAST, Tale Lezhe.

Shitet nga: CPM 06 Gush 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

117 000 EUR   143 000 EUR

Adresa: Tale , Lezhe
Sipërfaqe: 111.3 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore
Komuna: Prishtinë
VILE NE SHITJE
Vilat e bashkengjitura me 2 hyrje, te cila ndodhet ne vijen e pare te projektit, vetem 140 m larg bregut te detit. Kjo vile perbehet nga 2 njesi, ne siperfaqe Totale 111.6 m² - 113 m²
Vila ka ne katin perdhe ambientin e dites se bashku me kuzhinen + tualet
dhe ne katin e dyte 2 dhoma gjumi + tualet.
Ne vleren ne total te cmimit perfshihet FALAS parcela + nje post parkimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim