PLAZH DURRES VILE 2 KATESHE SUPER E MOBILUAR

Shitet nga: Imobiliare Magazina Ofertave 19 Gush 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Sipërfaqe: 168 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Vile 2 kateshe ne plazh Durres prapa Kalit te Trojes 3 minuta nga rruga kryesore.
Vile 2 kateshe super e mobiluar dhe me dokumentacion te rregullt.
Siperfaqe totale trualli 168m2.

Kati i pare 92m2 i organizuar nga soxhorno e madhe me oxhak dhe sistem ftohjeje , guzhine gatimi dhe ngrenieje, 1 dhome gjumi si dhe tualet.

Kati i dyt 74m2 i organizuar nga korridor,2 ballkon , 3 dhoma gjumi te gjitha me dritare dhe te mobiluara si dhe tualetin.

Kati siper jan kollonat te gatshme per ngritjen e katit te 3.
Oborri i pershtatshem per parkimin e makinave dhe e rrethuar totalisht.

Shtepia eshte e mobiluar me kushtet bashkekohore pasi eshte e mbajtur me merak.

Shitet per arsyje personale. Cmim 170.000€ i diskutueshem

Per me teper informacion ose vizit ne vile na kontaktoni
📞 0699622340
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim