Shes Vikendic/Shtepi Pushimi ne Ulqin

Shitet nga: Samir 12 Mar 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Adresa: Ulqin
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Vikendic/Shtepi pushimi ne lumin Buna(Ulqin). Vikendica/Shtepia e pushimit gjendet ne Ushqe ne Lumin Buna. Siperfaqja e saj eshte 65 m2, plus 70 m2 tarasa jasht dhe permban parking te gjere. Vikendica apo Shtepia e pushimit eshte ndertuar vitin e kaluar. Dokumentacioni eshte cdo gje ne rregull. Cmimi eshte 55 000 euro. Mund te bejm edhe kompenzim me veture deri ne 20 000 euro.
Per cdo pytje dhe interesim mund te na kontaktoni ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim