Shiten vikendicat prej drurit.

Shitet nga: valdrin 13 Qer 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Adresa: peje
Komuna: Prishtinë
Shiten vikendicat prej drurit.
Jane mjaft ekonomike dhe te shendetshme.
cmimi:160-200 per m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim