Shiten Vilat në Kompleksin Pushimor NIC Brezovic.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 06:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten dy vila në Kompleksin Pushimorë NIC- Brezovicë.

1. Vila 140m2 ndodhet buzë lumit dhe ka kete renditje:
| 1 Sallon
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Kuzhinë me trepezari
| 2 Banjo
| 1 Terasë

2. Vila 160m2 ka renditje te njejte perveqse posedon edhe bodrumin.

Vilat gëzojnë ndërtim arkitektunik luksoz dhe stil modern. Vilat kanë intimitetin e tyre, por njëkohësisht ju do keni mundësi të shijoni poashtu edhe ambientet sportive dhe rekreative që përmban ky Kompleks.
Vilat janë të pozicionuara në ambient të qetë, atraktiv, e të rrethuar me Malet e Sharrit dhe rrjedhës së lumit të mrekullueshëm.

Vilat posedojnë gjithashtu KAMIN si dhe ofrojnë ambiente të ngrohta, konforte dhe fleksibile.

ID e shpalljes: 30007

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim