Shiten vilat ne Ulqin

Shitet nga: Hasan 06 Maj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ulqin
Sipërfaqe: 150 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Vendit për peshkim
Komuna: Prishtinë
🔹Shfrytezo momentin!

🕐Koha e duhur per te bere investimin e duhur.

⛱Nese jeni te interesuar te blini vile ne bregdet, kjo do jete lagjia e pare dhe unike e cila ju mirepret ne plazhet e mrekulluesheme te Shtojit, ne Ulqin.

📍Lokacion te favorshem
Qasje ne te gjitha plazhet me te frekuentuara te Ulqinit: (Copacabana, Noki, Paradise, Havana, Tropicana, Marbuena, Coco, Kite Surf) etj.

🏠Posedojne kater dhoma gjumi, sallon me kuzhin, dy banjo dhe dy ballkona.

🔑Me celca ne dore!

🔹Cmim i arsyeshem me kualitet te larte.

🧱Poashtu posedojn edhe Fotografit gjate ndertimit.

☎️RKS🇽🇰0038345382525 0038345541826

☎️MNE🇲🇪0038269218821
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim