Shiten villat ne Ulqin - Shtoj afer plazheve

Shitet nga: Tosun Hasani Dje 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ulqin
Sipërfaqe: 135 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Vendit për peshkim, Pyllit, Vendit për skijim
Komuna: Prishtinë
Villat gjenden ne qender te Shtojit, afer te gjitha plazheve me te mira, (Copacabana, Noki, Paradise, Havana, Tropicana, Marbuena, Coco, Kite Surf) etj.
Posedojne kater dhoma gjumi, sallon me kuzhin, plus mini kuzhine, koridor, dy banjo dhe tre ballona.
Kati i dyte ka hyrje veqmas nga jashte.
Villat jane te ngritura afer nje meter nga toka, posedojne izolim me stiropor dhe fasade, izolim i dy pllakave me stiropor, nivelizim, komplet shtepia ka keramika, dritare te pllastikes.
Parking per dy vetura plus oborr.
Me celca ne dore!

RKS 0037745506131 0037745541826
MNE 0038269218821 0038263490737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim