SHITET NE ZONEN E PLAZHIT

Shitet nga: Anuel 04 Gush 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 666 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet vile 4 kat + 1 kat papafingo ne plazhin e madh DURRES perball Pista Kosova ne zonen e Rrotes se Kuqe ne Plazh, Durres. Vila eshte e organizuar ne 5 kate, perkatesisht dy katet e para 1-2 jane te perbere nga 5 gasoniere secili kat me tualet privat , te mobiluar. Kati i trete eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, dhome ndjenje, dhome ngrenje dhe kuzhine gatimi dhe dy tualete. Kati i katert perbehet nga 5 gasoniere me tualet privat. Kati i fundit eshte papafingo e mobiluar me tualet privat. E gjithe vila eshte e mobiluar dhe e pajisur me kondicioner, klime tv WiFi dhe panele diellor etj secila gasoniere. Vila eshte e rrethuar. me post parkimi. Objekti eshte i ndertuar viteve te fundit dhe eshte shfrytezuar rregullisht me pushues nga kosova dhe maqedonia.Ka nje klientel te rregullt dhe ka pune shume gjate sezonit te veres. Gjate dimrit shfrytezohet rregullisht nga studente te Universitetit Aleksander Moisiu Durres. Te interesuarit le tkontaktojne te nr e mesiperm, Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim