Shitet tenda(shatorri) prodhim gjerman 5x4 m

Shitet nga: Sjjdjdkkk 17 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   550 EUR

Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet tenda ne gjendje shume te mire e prodhuesit gjerman me dimensione 5x4 m si dhe lartesi te mjaftueshme me konstruksion kualitativ nga alumini . Tenda eshte shume pak e perdorur. Lus te interesuarit te me kontaktojne ne nr e tel 049 466 933 ose viber +38349466933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim