SHITET VILE DUPLEX, GJIRI I LALEZIT

Shitet nga: Doris 29 Korr 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Adresa: Gjiri i Lalezit, Resorti Perla Durrës, Albania
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Century 21 Eon ofron Vilë luksoze duplex në resortin Perla, Gjiri i Lalëzit . Vila 2 katëshe me sip. te brëndëshme 150 m2 dhe sip. toke private 130 m2 ,disponon parking të garantuar dhe është rrethuar me kamera dhe roje sigurie . Në katin e parë ndodhet: salloni i ndenjes dhe i ngrënies, 1 tualet dhe veranda. Në katin e dytë ndodhen 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Për më shumë informacion ose shoqërim në vilë, kontaktoni në numrin : +355 69 861 7408

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim