Shitet Villa e Drurit

Shitet nga: drini 02 Pri 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Shiteti Villa e çmontuar e gatshme per transport ,pak e perdorur dhe me kualitet te lartë , hapsire e mjaftueshme 30m2, montim i lehte ne plloq ose shtylla, per me shum info kontakoni tel: 044174472
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim