Shitet villa në Prevall

Shitet nga: villa 18 Qer 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prevall
Komuna: Prishtinë
Shitet Villa ne Prevall.
Çmimi i shitjes sipas marrëveshjes

Vila është 3 katshe
Kati i pare: 1 sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, 1 wc
Kati i dyte: 1 sallon me kuzhinë + kaminë, 2 dhoma te fjetjes, 1 wc
Kati i trete: 2 dhoma te fjetjes

Vila posedon terrac dhe skare te punuar nga guri, ka edhe nxehjen qendrore, ka të instaluar kamerat HD dhe alarmin, dhe te gjitha kushtet për banim. Vila ka edhe lejen e ndërtimit, dhe të gjitha dokumentet e nevojshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim