SHITET VILLA NE LAGJEN DARDANIA NE PRISHTINE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM Real Estate 29 Korr 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 000 EUR

Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet villa ne lagjen Dardania ne Prishtine me siperfaqe prej 120 m2, dhe oborri ne shfrytezim prej 4 ari.
Villa ka dokumentacion te rregullt, e regjistruar ne kadaster, me pamje shume te bukur. Vend i perkryer per te jetuar. Villa perbehet prej sallonit, kuzhines se madhe me tryezari dhe dhome te dites, tri dhoma te fjetjes, dy banjo, oborri i madh ne shfrytezim i rregulluar shume bukur.
Çmimi i villes eshte 330,000 €uro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim