Shitet villa ne ULQIN

Shitet nga: Naim Dje 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte 131 m2 ne 3.7 ari truall,
Dhoma e dites se bashku me kuzhine eshte 8m X 4m dhe jane 3 dhoma te fjetjes ku secila prej tyre ka banjon si dhe nje terase dhe nje shpajz me bojler qendror.
Ka mundesi te shfrytezohet edhe per biznes(qira).
Shtepia eshte e mobiluar, me klimatizim (air condition).
300m large rruges kryesore kurse 1km larg plazhit.
Si dhe eshte ne proces te legalizimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim