ULET CMIMI ! SHITET VILE TEK PETRO NINI !

Shitet nga: firstc21 19 Pri 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 000 EUR

Adresa: Petro Nini
Sipërfaqe: 270 m2
Komuna: Prishtinë
Ambienti pozicionohet buze rruges kryesore, me vizibilitet maksimal nga rruga dhe kalimtaret duke e bere nje mundesi te shkelqyer per te zhvilluar cdo lloj aktiviteti si shkolle ,hostel, hotel etj. Ambienti disponon nje siperfaqe truall 270 m2, nga te cilat 140 m2 eshte siperfaqe ndertimi per kat (Total ndertim 470 m2). Eshte hapesire e organizuar ne 4 ambiente per secilin kat, funksionale dhe ne gjendje shume te mire. Kontaktoni per me shume 069 40 500 23 !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim