VILA 4 FAMILJARE

Shitet nga: WAW INVESTMENT 16 Maj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Adresa: palas dhermi
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
VILA 4 FAMILJARE

Vila 4 familjare 1+1 me sipërfaqe. 73 m² dhe me truall 150 – 300 m2. Vila 4 familjare ofron ambient ndenje, ambient kuzhine, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Çmimi varion nga 135,000 Euro – 150,000 Euro.
Kontaktet
38343951111 Viber Whats APP
38345696767 Viber Whats APP
355692098003 Viber Whats APP

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim