Vile me letra te Gjiri i Lalzit /Nderrohet ❌❌❌

Shitet nga: T-- 04 Gush 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet vile dykateshe me certifikate pronsie rreth 192 m katror ne zonen e Gjirit te Lalezit ne Shqipri .Shtepia eshte e ndare ne 4 hyrje 1+1 nga 48 m katror secila.Me ballkon secila.Hyrjet jane te kompletuara dhe te arreduara.Shtepia eshte e perfunduar edhe nga ana vizuale( e lyer. Shtepia ka oborrin dhe ballkonet e shtruara me mermer.Oborri ka hapesire te mjaftueshme per 4 makina.Shtepia eshte e rrethuar me mure nga te gjitha anet dhe eshte lene hapesire e mjaftueshme per te komunikuar me oborrin pas shtepise.Gjithashtu jane mbjellur peme frutore dhe zbukuruese ne dy anet e murit rrethues.Shtepia ka pus qe furnizon me uje te bollshem.Uje dhe drita 24 ore. E gjithe siperfaqja e tokes shkon te 300 m katror. Shtepia ndodhet ne zonen e Hamallaj ,largesia nga deti 1 km,gjithashtu ndodhet 1 km larg kompleksit rezidencial Valamar. Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie(Hipoteke) Zona qe ndodhet eshte ne proces zhvillimi.. Shitet per arsye emigrimi 90 mije euro ose nderrohet me makine + diferencen

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim