Vile ne bregdet

Shitet nga: Vile Dje 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Golem Durres
Sipërfaqe: 126 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet vile me siperfaqe toke 313 m2 dhe siperfaqe ndertimi 126 m2,vila perbehet nga 2 kate ,4 dhoma gjumi,2 banjo,1 dhome ndenje 1 dhome gatimi,3 veranda,vend parkimi per 3 vetura.me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt,ndodhet 150 m larg bregut te detit,Golem Durres ,mund te nderrohet me mjete pune,eskavatore,kamjon,dozer etj,me nderrim ka cmim tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim