Vile prane plazhit te Qerretit, Kavaje

Shitet nga: A & S Consulting 19 Mar 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Adresa: Qerret, Kavaje, Shqiperi
Sipërfaqe: 390 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore
Komuna: Prishtinë
Vile per shitje, prane plazhit te Qerretit, Kavaje. Vila eshte 3 kate, nga 129 m/kat dhe truall 480 m. Ndodhet buze rruges dhe lumit te Lekniqes,ne te cilin ka filluar ndertimi i Portit te Jahteve. Zona eshte e zhvilluar, me infrastrukture dhe potencial te madh turistik. Ndertimi eshte shume cilesor. Prona ka dokumentacion te plote pronesie.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim