Kerkohen investment partners

Shitet nga: Eco smart City 20 Sht 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 000 EUR   1 000 000 EUR

Komuna: Prizren
Nje mundsi unike per perfitime ne nje projekt unik ne Kosove sepse kjo asht nje Risi ne tregun e patundeshmerive nje Kompleks ndertimi.me 240.000 metra katror me ECO standarde Smart City Condominium ne hyrje te PRIZRENIT pjes e ish KFOR.
Kerkojm investment partner per fazen fillestare deri ne marrjen e lejeve ndertimore .1 milion Eur, me pjes ne aksione 1 me 3 qe nenkupron nese 1 milion i investon i merr 3 % te projektit apo 3 milion ndertim dhe ne funde me shitje arrin dyfishim ne fitm apo reth 6 Milion
Investim qe ja vlen per qdo investors serioz mbrenda 5 vjete e 5 fishon fitimin nga 1 ne 6 milion
Investitori qe ofron 1 milion ne fillim merr.6 ne shumen totale rreth 100 million sa parashifet te kushton komplet projecti.
Ndersa investim krysore ,pas marejes se lejeve,do behet nga fonde investuese Europiane .me pjesmarrje te firmave construction dhe investment partners nga Italia dhe EU
Po nese investuse potencial nga Kosova asht i interesuar dhe ka fuqi investmenti ,mund ta mare edhe komplet projktin me nje marrvesheje gentleman. Per ruajtje te standardeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim