Lokali Jepet me Qira

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kaisi Food&Drink 19 Sht 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
Lokali me qira

Leshohet lokali me qira se bashku me sanitarin per kafe&restotant ne qender te Prizrenit ne lagjen Ortakoll.

Lokali eshte ne nje lokacion kogja te pershtatshem dhe si dizajn te brendshem mund te konsiderohet unike.

Nr. Kontakti:
- 049708131
- 044884588

Detajet si me posht:
Terasa 75 m2
Hapsire Brenshme 65 m2
Kuzhine 30 m2
Nxemje qendrore
Mobileri veqante
Unik interior dizajn

Presim bashkepunues dhe te interesuar serioz.

Kaisi Food & Drink, Ortakoll/PRİZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim