SUPER OFERTE 50% zbritje ne komplet bizhuterin

Shitet nga: Lulzim Bajrami Dje 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet bizhuteria komplet me qmim shume te arsyeshem 50%zbritje.Sermi,bizhuteri,ore,syze etj.Biznesi eshte i ri dhe gjindet ne rrugen me te frekuentuar te qyteti,ne Jeni Mahalle.Per info ne tel 044965 137 ose 043 833 345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim