SHES AMBJENT BIZNESI

Shitet nga: ANALAL 25 Korr 06:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 000 EUR

Adresa: BATHORE-KAMEZ,-TIRANE
Sipërfaqe: 1600 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Depo
AMBJENTI KA SIPERFAQE 1600 M2+600 M2 OBORR DHE ESHTE ME HIPOTEKE.AMBJENTI ESHTE 4 KATE DHE KA FUNKSIONUAR SI MOBILERI ME PERPARA.SHITET PER ARSYE FAMILJARE.MUND TE SHERBEJE SI FABRIKE KEPUCESH,RROBAQEPESI,HOTEL+RESTORANT+SUPERMARKET,SI KONVIKT,SI AMBJENT ARSIMOR PRIVAT OSE SHTETROR.SHITET 950000 EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim