Ipet Lokali me qera

Shitet nga: Arlind Kastrati 04 Gush 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rruga Xhem Gostivari
Sipërfaqe: 270 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera jan gjithsej 6 lokale ose 270 m2
e pershtatshme per shume veprimtari eshte nen objekt afaristo banesor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim