KATI PERDHES Lokal Prizren 75000€ i diskutueshem

Shitet nga: Bajram Bytyci 05 Gush 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 500 EUR   80 000 EUR

Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte shum afer shkolles REMZI ADEMI rruga BISLIM MUCAJ ma shum info mundeni ne tel 004917657891977 Viber WhatsApp flm qmimi i diskutueshem edhe kete jav jam ne ks mundeni ne kete numer mem kontaktu 043861917
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim