leshohet lokali me qera

Shitet nga: floim 17 Gush 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali ka siperfaqe 270 m2 , podrum dhe 3 kate, gjendet ne rrugen Pz-Gj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim