Lokal në Sheshin Shadervan-Prizren

Shitet nga: Diedon 18 Gush 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Sheshi i Shadërvanit 7
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne qender te Prizrenit, ne sheshin shadervan. Lokali posedon podrum, dhe dy kate. Kati i pare me 28m2 , podrumi 20m2 .Lokali eshte me dokumentacion komplet dhe i pershtatshem per shume veprimtari.

Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim