lokali, inventar per parukiere dhe banes

Shitet nga: Mebusan Bobaj 17 Korr 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Adresa: Edit Durham (Te Qylhani Grave) perball Viva Fresh-
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin afarist te gatshem per biznes,si dhe inventarin shum te ruajtur per parukere femrash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim