Lokali jiper me qira ne Prizren

Shitet nga: Ramadan 21 Korr 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ne Prizren, qender afer qylahanit dhe perballe hotel cityit 120 m2, me wc , podrum dhe standartet moderne jepet lokalet me qira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim