Lokali lëshohet me qira

Shitet nga: Eureka 15 Gush 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali lëshohet me qira në qendër të qytetit të Prizrenit.
Lokali është në gjendje të re funksionale, e përshtatshme për ordinancë, zyrë, market, piceri etj.
Madhësia e lokalit eshte 50m2 plus 12 m2 e ka pjesen hyrese.
Lokali ka toalet, ujëinstalim, ventilim, klimatizim etj.
Çmimi është sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim